למה כדאי לעשות מנוי לוטו?

אין אחד שלא מעוניין לזכות בלוטו ולשם כך יש מגוון רחב של שיטות שונות שמאפשרות לכם להשתתף בכמה שיותר הגרלות ולהעלות את זיכויי הזכייה שלכם. מועדון קלאב 4 יו הינה חברה שנותנת שירות להגרלות הלוטו של מפעל הפיס. שירותי החברה כוללים מילוי אוטומטי של טפסי הלוטו, שליחתם, בדיקתם, עדכוני זכיות והעברתם ישירות לחשבון בנק הלקוח.

אם כך, למה כדאי לעשות מנוי לוטו? 3 סיבות – סיכויי זכייה, נוחות מרבית ועדכונים

להעלות את סיכויי הזכייה

מנוי לוטוכאשר אתם בעלי מנוי לוטו וחלק מארגון כמו מועדון לוטו, סיכויי הזכייה שלכם עולים. הסיבה לכך היא שאין דרך לזכות בלוטו והדבר כמעט ואינו אפשרי. עם זאת, אם בכל זאת רוצים להעלות את סיכויי הזכייה יש למלא כמה שיותר טפסים על פי הסטטיסטיקה. כאשר עושים מנוי לוטו משתתפים במספר רב יותר של הגרלות ובאופן זה ניתן להגדיל את סיכויי הזכייה.

נוחות מרבית

על מנת להשתתף בכמה שיותר הגרלות יש לשלוח כמה שיותר טפסים. הגרלות מפעל הפיס מתקיימות באופן קבוע ושבועי ולמי שאין מנוי לוטו, בעצם צריך ללכת מידי כמה ימים אל דוכני הפיס ולמלט לוטו בעצמו. הדבר לא תמיד נוח ומתאפשר ואז יוצא שמפספסים מגוון רב של הגרלות. באמצעות מנוי לוטו תוכלו להשתתף באופן אוטומטי בהגרלות ולהגדיל את סיכויי הזכייה.

להישאר מעודכנים

ברגע שיהיה לכם מנוי לוטו תוכלו להישאר מעודכנים במסגרת הגרלות מפעל הפיס. כל הסכומים, כל הזכיות, כל ההגרלות. באמצעות מנוי לוטו תוכלו לדעת מתי בדיוק ההגרלה תבטיחו את ההשתתפות בה ותגדילו את סיכויי הזכייה שלכם.

 

 

למה כדאי לעשות מנוי לוטו?
5 (100%) 1 vote